O firmie

Gazele Biznesu 2017 Lignus

Lignus sp. z o.o jest producentem drzwi i mebli drewnianych. Lignus to firma prywatna w całości oparta na polskim kapitale. Dysponujemy nowoczesną technologia dzięki czemu nasze produkty są najwyższej jakości. Podstawowe produkty to wysokogatunkowe naturalne drewno specjalnie wyselekcjonowane.

Naszym celem jest wytwarzanie produktów jak najwyższej jakości.

Firma Lignus specjalizuje się produkcja drzwi drewnianych. Wykonuje drzwi na miarę, dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klietów. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania w zakresie produkcji drzwi nietypowych. Oferujemy szeroki asortyment wyposażenia dodatkowego, dzięki czemu nasze drzwi mogą być dostosowane do najróżniejszy gustów i wymagań klientów.

W naszej ofercie można znaleźć drzwi drewniane wewnętrzne i zewnętrzne jedno i dwu skrzydłowe, drzwi techniczne t.j. drzwi przeciwpożarowe, akustyczne i dymoszczelne.

Firma Lignus produkuje również meble drewniane na specjalne zamówienia. Wykonujemy każdy projekt i dostosowujemy się do specyficznych potrzeb Naszych klientów. Wszystkie nasze produkty spełniają wymagane normy jakości i bezpieczeństwa.
Pracownicy Lignus sp. z o.o. to wysoko wyspecjalizowani eksperci w sprawach technologii drewna i w każdej chwili odpowiedzą na każde pytanie dotyczące produktu.

Zapewniamy także fachowe i szybkie doradztwo.