Technologia budowy ościeżnic

W naszej ofercie znajdują się również ościeżnice. Standardowe ościeżnice wykonane są z drewna litego warstwowo klejonego o przekroju 54 x 102mm. Zapewnia to bardzo dużą stabilność i wytrzymałość produktu. Opcjonalnie ościeżnice mogą być wykonane z MDF lub stalowe. Dopełnieniem ościeżnic są opaski (standardowe o przekroju 70 x 16mm). W opcji występują ościeżnice regulowane lub obejmujące na żądaną grubość muru.

OŚCIEŻNICE DREWNIANE- przekroje

oscieznice_przekroje

01Ościeżnica drewniana blokowa – Konstrukcja oparta na klejonym drewnie iglastym. We wrębie na skrzydło umieszczona jest uszczelka gumowa , ościeżnica może być wyposażona w opaski płaskie,możliwy montaż dużej gamy zawiasów.

 

 

 

02Ościeżnica obejmująca – drewno – Konstrukcja oparta na klejonym drewnie iglastym, ościeżnica wyposażona jest obustronnie w opaski pozwalające dostosować konstrukcję ościeżnicy do grubości muru.

 

 

 

04Ościeżnica profilowana z MDF – Konstrukcja oparta na płycie wiórowej lub MDF pokrytej fornirem lub malowana. Ościeżnica posiada możliwość regulacji do grubości muru.

 

 

 

05Ościeżnice stalowe do drzwi drewnianych – Konstrukcja ościeżnicy oparta na profilu blachy stalowej gr.1,5 mm malowanej farbą, ościeżnica przeznaczona do obiektów użyteczności publicznej i przemysłowej,możliwość regulacji do grubości muru i zastosowania dużej gamy okuć.

 

 

oscieznice_przekroje2